Tutoreak Batxilergoan

Batxilergoa 1. maila

A | Arantza Aranburu | aaranburuo@stomas.eu  - Gurasoekin biltzeko: Ostirala, 11:30
B | Amaia Martinez | amartinez@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Osteguna, 14:20
C | Xabier Errandonea | xerrandonea@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Asteartea, 14:20
D | Iker Bazterrika | ibazterrika@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Astelehena, 13:25
E | Edorta Estomba | eestomba@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Asteartea, 11:20

Batxilergoa 2. maila

A | Mikel Randez | mrandezi@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Osteguna 9:10
B | Elixabet Herrero | eherrero@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Asteazkena, 9:10
C | Itsaso Garzon | igarzon@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Ostirala, 9:10
D | Begoña Olaziregi | bolaziregi@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Ostirala, 9:10
E | Kontxi Urkia | kurkia@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Asteazkena, 8:15

 

Batxilergoko Koordinatzailea | Aitor Etxebeste | dbhokoordinatzailea@stomas.eu
Bigarren Hezkuntza Ikasketaburua | Joseba Alkiza | bhikasketaburua@stomas.eu

BH Orientatzaileak | Oihane Peña eta Leire Orbegozo | bhorientatzailea@stomas.eu