Tutoreak DBH

DBH 1. maila

A | Ainhoa Aranburu | aaranburuu@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Ostirala, 8:15
B | Lauren Mongoven | lmongoven@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Asteazkena, 11:30
C | Beatriz Larrañaga | blarranaga@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Ostirala, 8:15
D | Jon Zabalegi | jzabalegui@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Ostirala, 10:35

DBH 2. maila

A | Dorleta Etxezarreta | detxezarreta@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Ostirala, 9:10
B | Iker Mendiluze | imendiluze@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Astelehena, 8:15
C | Miren Randez | mrandez@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Asteartea, 8:15
D | Naiara Mujika | nmujika@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Astelehena, 8:15

DBH 3. maila

A | Mikel Mujika | mmujikab@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Asteazkena, 9:10
B | Karmele Mondragon | kmondragon@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Asteazkena, 14:20
C | Gurutze Armentia | garmentia@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Osteguna, 8:15
D | Sara Hidalgo | shidalgo@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Asteartea, 8:15

DBH 4. maila

A | Aitzol Iriondo | airiondo@stomas.eu- Gurasoekin biltzeko: Osteguna, 13:25
B | Naroa Puente | npuente@stomas.eu- Gurasoekin biltzeko: Ostirala, 8:15
C | Ane Ugalde | augalde@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Asteazkena, 10:35
D | Elena Garagorri | egaragorri@stomas.eu - Gurasoekin biltzeko: Asteazkena, 8:15

 

DBH Koordinatzailea | Kepa Susperregi | dbhkoordinatzailea@stomas.eu
Bigarren Hezkuntza Ikasketaburua | Joseba Alkiza | bhikasketaburua@stomas.eu 

BH Orientatzaileak | Oihane Peña eta Leire Orbegozo | bhorientatzailea@stomas.eu