Kirol Taldeak

19-20 Entrenamendu egunak
Udal instalazioen erreserbak egiteko epea ekainean zabalduko denez, ezinezkoa dugu oraingoz datorren denboraldiko behin betiko entrenamendu egun eta orduak adierazi. Bertan agertzen dena gure eskaerak izango dira eta gehiengo bat lortzea espero dugu.

Kontutan har ezazue aurkeztutakoan aldaketak izan daitezkela eta behin betiko ebazpenak jasotzerakoan, ekaina bukaeran edo uztaila hasieran, eguneratuko dugula.

Kategoria Sexua Kirola Epea Taldea Lekua Egunak Ordua
Alebina (LH 5/6) Mutila Futbola 2. Lauhilabetea LH 6 FUTBOLA MUTILAK Berio AZ - OR 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mutila Futbola 1. Lauhilabetea LH 5 FUTBOLA MUTILAK B Berio OG 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mutila Futbola 1. Lauhilabetea LH 5 FUTBOLA MUTILAK A, C, D Berio OR 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mutila Saskibaloia 1. Lauhilabetea LH 6 SASKIBALOIA MUTILAK Benta Berri AL - OR 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mutila Saskibaloia 2. Lauhilabetea LH 5 SASKIBALOIA MUTILAK Benta Berri OR 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mutila Saskibaloia 1. Lauhilabetea LH 5 SASKIBALOIA MUTILAK Benta Berri OR 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mutila Hockey 1. Lauhilabetea LH 6 HOCKEY MUTILAK Bera Bera AZ - OR 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mutila Hockey 2. Lauhilabetea LH 5 HOCKEY MUTILAK Bera Bera OR 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Futbola 2. Lauhilabetea LH 6 FUTBOLA NESKAK Berio AR - OG 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Futbola 1. Lauhilabetea LH 5 FUTBOLA NESKAK Berio OG 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Saskibaloia 2. Lauhilabetea LH 6 SASKIBALOIA NESKAK Benta Berri AL - AZ 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Saskibaloia 1. Lauhilabetea LH 6 SASKIBALOIA NESKAK Benta Berri AL - OR 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Saskibaloia 1. Lauhilabetea LH 5 SASKIBALOIA NESKAK Benta Berri OR 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Hockey 1. Lauhilabetea LH 6 HOCKEY NESKAK Bera Bera AR - OG 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Hockey 2. Lauhilabetea LH 5 HOCKEY NESKAK Bera Bera OG 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mixtoa Pilota 2. Lauhilabetea LH 5 ESKU PILOTA Ikastola OR 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mixtoa Igeriketa Urte osoa LH 5 B eta D Benta Berri AL 12:45 - 14:00
Alebina (LH 5/6) Mixtoa Igeriketa Urte osoa LH 5 A eta C Benta Berri AR 12:45 - 14:00
Alebina (LH 5/6) Mixtoa Atletismoa 2. Lauhilabetea LH 6 ATLETISMOA Belodromoa AL - AZ 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mixtoa Atletismoa 1. Lauhilabetea LH 6 ATLETISMOA Belodromoa AL - AZ 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mixtoa Atletismoa Urte osoa LH 5 B eta D Belodromoa AL 12:45 - 14:00
Alebina (LH 5/6) Mixtoa Atletismoa Urte osoa LH 5 A eta C Belodromoa AR 12:45 - 14:00
Infantila (DBH 1/2) Mutila Futbola Urte osoa DBH 1-2 FUTBOLA MUTILAK Berio AR-OG 15:45 - 17:00
Infantila (DBH 1/2) Mutila Hockey Urte osoa DBH 1-2 HOCKEY MUTILAK Bera Bera AR - OG 15:45 - 17:00
Infantila (DBH 1/2) Neska Futbola Urte osoa DBH 1-2 FUTBOLA NESKAK Berio AR-OG 15:45 - 17:00
Infantila (DBH 1/2) Neska Hockey Urte osoa DBH 2 HOCKEY NESKAK Bera Bera AZ - OR 15:45 - 17:00
Infantila (DBH 1/2) Neska Hockey Urte osoa DBH 1 HOCKEY NESKAK Bera Bera AZ - OR 15:45 - 17:00
Infantila (DBH 1/2) Mixtoa Atletismoa Urte osoa DBH 1-2 ATLETISMOA Belodromoa AR - OG 15:45 - 17:00
Kadetea (DBH 3/4) Mutila Futbola Urte osoa DBH 4 FUTBOLA MUTILAK Berio AR-OG 17:30-19:00
Kadetea (DBH 3/4) Mutila Futbola Urte osoa DBH 3 FUTBOLA MUTILAK Berio AR-OG 16:30 - 18:00
Kadetea (DBH 3/4) Mutila Hockey Urte osoa DBH 3-4 HOCKEY MUTILAK Bera Bera AR-OG 15:45 - 17:00
Kadetea (DBH 3/4) Neska Futbola Urte osoa DBH 3-4 FUTBOLA NESKAK Berio AZ - OR 16:00 - 17:30
Kadetea (DBH 3/4) Neska Saskibaloia Urte osoa DBH 3-4 SASKIBALOIA NESKAK Ikastola AR-OG 16:30 - 18:00
Kadetea (DBH 3/4) Neska Hockey Urte osoa DBH 3-4 HOCKEY NESKAK Bera Bera AZ - OR 16:30 - 18:00
Jubenila (Batx 1/2) Mutila Futbola Urte osoa BATX 2 FUTBOLA MUTILAK Berio AR-OG-OS 19:30-21:00
Jubenila (Batx 1/2) Mutila Futbola Urte osoa BATX 1 FUTBOLA MUTILAK Berio AR-OG 17:30-19:00
Jubenila (Batx 1/2) Mutila Hockey Urte osoa BATX 1-2 HOCKEY MUTILAK Bera Bera AR-OG 16:30 - 18:00
Jubenila (Batx 1/2) Neska Futbola Urte osoa BATX 1-2 FUTBOLA NESKAK Berio AR-OR 19:30 - 21:00
Jubenila (Batx 1/2) Neska Hockey Urte osoa BATX 1-2 HOCKEY NESKAK Bera Bera AZ - OR 16:30-18:00
Benjamina (LH 3/4) Mixtoa Multikirola Urte osoa LH 4 D Ikastola AR - AZ 12:45-14:00
Benjamina (LH 3/4) Mixtoa Multikirola Urte osoa LH 4 C Ikastola AR - AZ 12:45-14:00
Benjamina (LH 3/4) Mixtoa Multikirola Urte osoa LH 4 B Ikastola AL - AZ 12:45-14:00
Benjamina (LH 3/4) Mixtoa Multikirola Urte osoa LH 4 A Ikastola AL - AZ 12:45-14:00
Benjamina (LH 3/4) Mixtoa Multikirola Urte osoa LH 3D Ikastola OR 12:45-14:00
Benjamina (LH 3/4) Mixtoa Multikirola Urte osoa LH 3C Ikastola OR 12:45-14:00
Benjamina (LH 3/4) Mixtoa Multikirola Urte osoa LH 3B Ikastola OG 12:45-14:00
Benjamina (LH 3/4) Mixtoa Multikirola Urte osoa LH 3A Ikastola OG 12:45-14:00