Tutoreak LH

LH 1-4. maila | Gurasoak jasotzeko egunak eta orduak 

Astelehenak
17:00-19:30
Ostegunak
13:00-14:25

Urriak 26
Azaroak 9-23-30
Abenduak 14

Otsailak 8
Martxoak 8

Maiatzak 31
Ekainak 7-14-21

Azaroak 19-26
Abenduak 10

Otsailak 25

Maiatzak 20
Ekainak 3-10

LH 1. maila

A | Ion Busto | ibusto@stomas.eu
B | Mari Paz Larrañaga | mplarranaga@stomas.eu
C | Ines Simón | isimon@stomas.eu
D | Idoia Azurmendi | iazurmendi@stomas.eu

LH 2. maila

A | Arritxu Iturriza | aiturriza@stomas.eu
B | Eider Gomez | egomez@stomas.eu
C | Natalia Fdz. De Antona | nfernandez@stomas.eu
D | Ainhoa Agirre | aagirre@stomas.eu

LH 3. maila

A | Yolanda Loinaz | yloinaz@stomas.eu
B | Itziar Ezama | iezama@stomas.eu
C | Idoia Goenaga | igoenaga@stomas.eu
D | Lourdes Urruzola | Lurruzola@stomas.eu

LH 4. maila

A | Nerea Loinaz | nloinaz@stomas.eu
B | Nerea Aranburu | naranburu@stomas.eu
C | Maria Treku | mtreku@stomas.eu
D | Irati Salazar | isalazar@stomas.eu

LH 5-6. maila | Gurasoak jasotzeko egunak eta orduak 

Astelehenak
17:00-19:30
Ostegunak
13:00-14:25

Urriak 26
Azaroak 9-16-23
Abenduak 14

Otsailak 8
Martxoak 15

Maiatzak 17-31
Ekainak 14-21

Azaroak 19 – 26
Abenduak 10

Otsailak 25

Maiatzak 20
Ekainak 3 - 10

LH 5. maila

A | Unai López | ulopez@stomas.eu
B | Olatz Otaño | ootano@stomas.eu 
C | Maria Dorronsoro | mdorronsoro@stomas.eu
D | Amaia Alberdi | amalberdi@stomas.eu

LH 6. maila

A | Oihana Arregi | oarregi@stomas.eu
B | Nerea Goikoetxea | ngoicoechea@stomas.eu
C | Kristina Peña | kpena@stomas.eu
D | Imanol Yarza | iyarza@stomas.eu

 

Lehen Hezkuntza Koordinatzailea | Maite Errasti | lhkoordinatzailea@stomas.eu

LH (Lehen zikloko) Orientatzailea | Amaia Azurmendi | aazurmendi@stomas.eu

LH (Bigarren eta Hirugarren zikloko) Orientatzailea | Nestor Regalado | nregalado@stomas.eu

 

LH GURASO EGUNAK 20-21

1.hiruhilekoan

LH1 – 2 – 3 – 4

LH5 – 6

Astelehenak

17:00 – 19:30

Ostegunak

13:00-14:25

Astelehenak

17:00 – 19:30

Ostegunak

13:00-14:25

Urriak 26

Azaroak 9 – 23 – 30

Abenduak 14

 

 

Azaroak 19 – 26

Abenduak 10

Urriak 26

Azaroak 9 – 16 – 23

Abenduak 14

 

Azaroak 19 – 26

Abenduak 10

2.hiruhilekoan

LH1 – 2 – 3 – 4

LH5 – 6

Astelehenak

17:00 – 19:30

Ostegunak

13:00-14:25

Astelehenak

17:00 – 19:30

Ostegunak

13:00-14:25

Otsailak 8

Martxoak 8

Otsailak 25

Otsailak 8

Martxoak 15

Otsailak 25

 

 

3.hiruhilekoan

LH1 – 2 – 3 – 4

LH5 – 6

Astelehenak

17:00 – 19:30

Ostegunak

13:00-14:25

Astelehenak

17:00 – 19:30

Ostegunak

13:00-14:25

Maiatzak 31

Ekainak 7 – 14 - 21

Maiatzak 20

Ekainak 3 - 10

Maiatzak 17 - 31

Ekainak 14 - 21

Maiatzak 20

Ekainak 3 – 10