You are here

Tutoreak HH

HH 0 (2 urte)

A | Sonia Valderrama | svalderrama@stomas.eu
B | Ines Dehesa | idehesa@stomas.eu
C | Maider Odriozola | modriozola@stomas.eu  
D | Kristina Letamendi | kletamendi@stomas.eu
E |  Maialen Alvarez | malvarez@stomas.eu
F | Ixiar Apaolaza | iapaolaza@stomas.eu

HH 1. maila  (3 urte)

A | Estibalitz Balentziaga | ebalentziaga@stomas.eu 
B | Itziar Otamendi | iotamendi@stomas.eu
C | Ainara Alberdi | aialberdi@stomas.eu
D | Begoña Zubizarreta | bzubizarreta@stomas.eu

HH 2. maila (4 urte)

A | Jaione Olasagasti | jolasagasti@stomas.eu 
B | Itziar Iriarte | iiriarte@stomas.eu
C | Mendigaina Gorostiaga | mgorostiaga@stomas.eu
D | Anartz Miguel | amiguel@stomas.eu

HH 3. maila (5 urte)

A | Larraitz Lukas | Llukas@stomas.eu
B | Itziar Uzkudun | iuzkudun@stomas.eu 
C | Leire Korta | Lkorta@stomas.eu
D | Josebe Azpillaga | jazpillaga@stomas.eu

 

Haur Hezkuntza Koordinatzailea | Ana Sala | hhkoordinatzailea@stomas.eu

Haur Hezkuntza Orientatzailea | Amaia Azurmendi | aazurmendi@stomas.eu


GURASOEKIN BILTZEKO EGUN ETA ORDUAK

Lehen hiruhilabetean:

Urriak 15 | 13:00-14:25
Urriak 19 | 16:40-19:30

Azaroak 2 | 16:40-19:30
Azaroak 12 | 13:00-14:25
Azaroak 16 | 16:40-18:30

Abenduak 10 | 13:00-14:25
Abenduak 14 | 16:40-19:30

Bigarren hiruhilabetean:

Otsailak 1 | 16:40-18:30
Otsailak 18 | 13:00-14:25

Martxoak 1 | 16:40-19:30
Martxoak 11 | 13:00-14:25

Hirugarren hiruhilabetean:

Ekainak 12 | 13:00-14:25
Ekainak 15 | 16:40-18:30
Ekainak 21 | 16:40-18:30