You are here

Tutores HH

HH 0 (2 urte)

A | Sonia Valderrama | svalderrama@stomas.eu
B | Ines Dehesa | idehesa@stomas.eu
C | Maider Odriozola | modriozola@stomas.eu  
D | Kristina Letamendi | kletamendi@stomas.eu
E |  Maialen Alvarez | malvarez@stomas.eu
F | Ixiar Apaolaza | iapaolaza@stomas.eu

HH 1. maila  (3 urte)

A | Estibalitz Balentziaga | ebalentziaga@stomas.eu 
B | Itziar Otamendi | iotamendi@stomas.eu
C | Ainara Alberdi | aialberdi@stomas.eu
D | Begoña Zubizarreta | bzubizarreta@stomas.eu

HH 2. maila (4 urte)

A | Jaione Olasagasti | jolasagasti@stomas.eu 
B | Itziar Iriarte | iiriarte@stomas.eu
C | Mendigaina Gorostiaga | mgorostiaga@stomas.eu
D | Anartz Miguel | amiguel@stomas.eu

HH 3. maila (5 urte)

A | Larraitz Lukas | Llukas@stomas.eu
B | Itziar Uzkudun | iuzkudun@stomas.eu 
C | Leire Korta | Lkorta@stomas.eu
D | Josebe Azpillaga | jazpillaga@stomas.eu 

Haur Hezkuntza Koordinatzailea | Ana Sala | hhkoordinatzailea@stomas.eu

Haur Hezkuntza Orientatzailea | Amaia Azurmendi | aazurmendi@stomas.eu

DÍAS Y HORARIO DE REUNIÓN

Primer trimestre:

15 de octubre | 13:00-14:25
19 de octubre | 16:40-19:30

2 de noviembre | 16:40-19:30
12 de noviembre | 13:00-14:25
16 de noviembre | 16:40-18:30

10 de diciembre | 13:00-14:25
14 de diciembre | 16:40-19:30

Cuarto trimestre:

1 de febrero | 16:40-18:30
18 de febrero | 13:00-14:25

1 de marzo | 16:40-19:30
11 de marzo | 13:00-14:25

Tercer trimestre:

12 de junio | 13:00-14:25
15 de junio | 16:40-18:30
21 de junio | 16:40-18:30