Kirol Taldeak

17-18 denboraldiko aurreikuspena.

Udal instalazioen erreserbak egiteko epea ekainaren 5etik 16ra bitartean izango denez, ezinezkoa dugu oraingoz datorren denboraldiko behin betiko entrenamendu egun eta orduak adierazi. Bertan agertzen dena gure eskaerak izango dira eta gehiengo bat lortzea espero dugu.

Kontutan har ezazue aurkeztutakoan aldaketak izan daitezkela eta behin betiko ebazpenak jasotzerakoan, ekaina bukaeran edo uztaila hasieran, eguneratuko dugula.

Kategoria Sexua Kirola Epea Taldea Lekua Egunak Ordua
Alebina (LH 5/6) Mutila Futbola 2. Lauhilabetea LH 6 FUTBOLA MUTILAK Berio ASTEAN BITAN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mutila Futbola 1. Lauhilabetea LH 5 FUTBOLA MUTILAK Berio ASTEAN BEHIN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mutila Saskibaloia 1. Lauhilabetea LH 6 SASKIBALOIA MUTILAK Benta Berri ASTEAN BITAN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mutila Saskibaloia 1. Lauhilabetea LH 5 SASKIBALOIA MUTILAK Benta Berri ASTEAN BEHIN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mutila Saskibaloia 2. Lauhilabetea LH 5 SASKIBALOIA MUTILAK Benta Berri ASTEAN BEHIN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mutila Hockey 1. Lauhilabetea LH 6 HOCKEY MUTILAK Bera Bera ASTEAN BITAN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mutila Hockey 2. Lauhilabetea LH 5 HOCKEY MUTILAK Bera Bera ASTEAN BEHIN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Futbola 2. Lauhilabetea LH 6 FUTBOLA NESKAK Berio ASTEAN BITAN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Futbola 1. Lauhilabetea LH 5 FUTBOLA NESKAK Berio ASTEAN BEHIN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Saskibaloia 1. Lauhilabetea LH 6 SASKIBALOIA NESKAK Benta Berri ASTEAN BITAN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Saskibaloia 2. Lauhilabetea LH 6 SASKIBALOIA NESKAK Benta Berri ASTEAN BITAN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Saskibaloia 1. Lauhilabetea LH 5 SASKIBALOIA NESKAK Benta Berri ASTEAN BEHIN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Saskibaloia 2. Lauhilabetea LH 5 SASKIBALOIA NESKAK Benta Berri ASTEAN BEHIN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Hockey 1. Lauhilabetea LH 6 HOCKEY NESKAK Bera Bera ASTEAN BITAN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Neska Hockey 2. Lauhilabetea LH 5 HOCKEY NESKAK Bera Bera ASTEAN BEHIN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mixtoa Pilota 1. Lauhilabetea LH 6 ESKU PILOTA Ikastola ASTEAN BITAN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mixtoa Pilota 2. Lauhilabetea LH 5 ESKU PILOTA Ikastola ASTEAN BEHIN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mixtoa Igeriketa Urte osoa LIZEOTARRAK LH 5 Benta Berri FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mixtoa Atletismoa Urte osoa LIZEOTARRAK LH 5 Belodromoa FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mixtoa Atletismoa 1. Lauhilabetea LH 6 ATLETISMOA Belodromoa ASTEAN BITAN FINKATZEKE 12:45-14:00
Alebina (LH 5/6) Mixtoa Atletismoa 2. Lauhilabetea LH 6 ATLETISMOA Belodromoa ASTEAN BITAN FINKATZEKE 12:45-14:00
Infantila (DBH 1/2) Mutila Futbola Urte osoa DBH 1-2 FUTBOLA MUTILAK Berio AR-OG 15:45 - 17:00
Infantila (DBH 1/2) Mutila Hockey Urte osoa DBH 1-2 HOCKEY MUTILAK Bera Bera AZ - OR 15:45 - 17:00
Infantila (DBH 1/2) Neska Futbola Urte osoa DBH 1-2 FUTBOLA NESKAK Berio AR-OG 15:45 - 17:00
Infantila (DBH 1/2) Neska Saskibaloia Urte osoa DBH 1-2 SASKIBALOIA NESKAK Ikastola AR-OG 15:45 - 17:00
Infantila (DBH 1/2) Neska Hockey Urte osoa DBH 2 HOCKEY NESKAK Bera Bera AR-OG 15:45 - 17:00
Infantila (DBH 1/2) Neska Hockey Urte osoa DBH 1 HOCKEY NESKAK Bera Bera AZ - OR 15:45 - 17:00
Infantila (DBH 1/2) Mixtoa Atletismoa Urte osoa DBH 1-2 ATLETISMOA Belodromoa AZ - OR 15:45 - 17:00
Kadetea (DBH 3/4) Mutila Futbola Urte osoa DBH 4 FUTBOLA MUTILAK Berio AR-OG 17:30-19:00
Kadetea (DBH 3/4) Mutila Futbola Urte osoa DBH 3 FUTBOLA MUTILAK Berio AR-OG 16:30 - 18:00
Kadetea (DBH 3/4) Mutila Hockey Urte osoa DBH 3-4 HOCKEY MUTILAK Bera Bera AR-OG 15:45 - 17:00
Kadetea (DBH 3/4) Neska Futbola Urte osoa DBH 3-4 FUTBOLA NESKAK Berio AR-OG 16:30 - 18:00
Kadetea (DBH 3/4) Neska Saskibaloia Urte osoa DBH 3-4 SASKIBALOIA NESKAK Ikastola AZ - OR 16:00-17:30
Kadetea (DBH 3/4) Neska Hockey Urte osoa DBH 4 HOCKEY NESKAK Bera Bera AZ - OR 16:30 - 18:00
Kadetea (DBH 3/4) Neska Hockey Urte osoa DBH 3 HOCKEY NESKAK Bera Bera AZ - OR 16:30 - 18:00
Jubenila (Batx 1/2) Mutila Futbola Urte osoa BATX 2 FUTBOLA MUTILAK Berio AR-OG-OS 19:30-21:00
Jubenila (Batx 1/2) Mutila Futbola Urte osoa BATX 1 FUTBOLA MUTILAK Berio AR-OG 17:30-19:00
Jubenila (Batx 1/2) Mutila Hockey Urte osoa BATX 1-2 HOCKEY MUTILAK Bera Bera AR-OG 16:30 - 18:00
Jubenila (Batx 1/2) Neska Futbola Urte osoa BATX 1-2 FUTBOLA NESKAK Berio AL-OR AL 16:00-17:30, OR 19:30-21:00
Jubenila (Batx 1/2) Neska Hockey Urte osoa BATX 1-2 HOCKEY NESKAK Bera Bera AZ - OR 17:30 - 19:00 18:30-20:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Futbola 2. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA D2 Ikastola AR 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Futbola 2. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA D1 Ikastola AR 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Futbola 2. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA C2 Ikastola AR 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Futbola 2. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA C1 Ikastola AR 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Futbola 2. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA B2 Ikastola AL 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Futbola 2. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA B1 Ikastola AL 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Futbola 2. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA A2 Ikastola AL 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Futbola 2. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA A1 Ikastola AL 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Saskibaloia 1. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA D2 Ikastola AR 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Saskibaloia 1. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA D1 Ikastola AR 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Saskibaloia 1. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA C2 Ikastola AR 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Saskibaloia 1. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA C1 Ikastola AR 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Saskibaloia 1. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA B2 Ikastola AL 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Saskibaloia 1. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA B1 Ikastola AL 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Saskibaloia 1. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA A2 Ikastola AL 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Saskibaloia 1. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA A1 Ikastola AL 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Hockey 3. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA D2 Ikastola AR 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Hockey 3. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA D1 Ikastola AR 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Hockey 3. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA C2 Ikastola AR 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Hockey 3. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA C1 Ikastola AR 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Hockey 3. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA B2 Ikastola AL 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Hockey 3. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA B1 Ikastola AL 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Hockey 3. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA A2 Ikastola AL 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Hockey 3. Ebaluazioa SANTO TOMAS LIZEOA A1 Ikastola AL 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Multikirola Urte osoa SANTO TOMAS LIZEOA D Ikastola AZ 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Multikirola Urte osoa SANTO TOMAS LIZEOA C Ikastola AZ 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Multikirola Urte osoa SANTO TOMAS LIZEOA B Ikastola AZ 12:45-14:00
Benjamina (LH 4) Mixtoa Multikirola Urte osoa SANTO TOMAS LIZEOA A Ikastola AZ 12:45-14:00