Zuzendaritza taldea

Zuzendaria | Iñaki Zubizarreta | zuzendaria@stomas.eu

Haur Hezkuntza Koordinatzailea | Ana Sala | hhkoordinatzailea@stomas.eu

Lehen Hezkuntza Koordinatzailea | Olatz Otaño | lhkoordinatzailea@stomas.eu

Bigarren Hezkuntza Ikasketaburua | Joseba Alkiza | bhikasketaburua@stomas.eu

DBH Koordinatzailea | Kepa Susperregi | dbhkoordinatzailea@stomas.eu

Batxilergoko Koordinatzailea | Aitor Etxebeste | dbhokoordinatzailea@stomas.eu

HH-LH (Lehen zikloko) Orientatzailea | Amaia Azurmendi | lhorientatzailea@stomas.eu

LH (Bigarren eta Hirugarren zikloko) Orientatzailea | Nestor Regalado | nregalado@stomas.eu

BH Orientatzaileak | Oihane Peña eta Leire Orbegozo | bhorientatzailea@stomas.eu

Administrazioburua | Idoia Asuabarrena | iasuabarrena@stomas.eu